Mermer ve Seramik

Seramik ve fayans estetik çekiciliği, dayanıklılığı ve kolay bakımı sayesinde en ideal döşeme seçeneğidir. Düzgün olarak uygulama edilmiş seramikler zemini aynı uygulama için imal edilen fayanslar ile kıyaslandığında daha iyi performans gösterip daha sağlamdır..

Seramik neredeyse bakım gerektirmeyen yüzeye sahiptir.Eşitli renk ve dokuya sahip seramik seçebilirsiniz. Sirli seramikler lekelere, kokulara ve kirlenmeye karşı dayanıklıdır. Nemli bir paspas ve normal temizleme sistemi ile kolayca temizlenir.

Mermer döşemelerin diğer malzemelere göre bazı dezavantajlarına bakacak olursak, mermerin her ne kadar bulunabilirliğinin arttığını söylesek de fiyat olarak halen ahşap veya pvc gibi malzemelerden daha pahalı olduğunu söylememiz gerekir. Bunun yanında her ne kadar bakım konusunda sorunsuz olurlar ise  de yoğun kullanımdan dolayı birkaç yıl içinde bir bakım ve pürüzsüzleştirme faaliyetine ihtiyaç duyulabilir. Taş malzeme oldukları için kış aylarında biraz daha fazla soğuk olabilirler, ancak yazın da serinletici etkisini unutmamak gerekir. Genel olarak küçük toz ve kirleri göstermezler ancak bazı dayanıklı lekelere karşı su ve sabunla temizliğinin yapılması gerekir. farklı bir kimyasal kullanılacaksa mutlaka mermerin cinsine olması gerekmektedir.

Daha fazlası olarak; her türlü Pvc doğrama, Alüminyum Doğrama veya Ahşap yapıların taban bölgesine uygulanarak, estetik ve sağlamlık açısından faydası görülür.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize 0(532) 396 31 07 numaralı telefondan ulaşabilir veya iletişim sayfamızdan mesaj gönderebilirsiniz.

Halaoğlu Dekor

Her hakkı saklıdır.
© 2019
Web Tasarımı: Hisweb